KONTAKTY

Elektrochemické detektory, s.r.o.
Pelešany 93, 51101 Turnov (sídlo)
U Nádraží 1297, 51101 Turnov (provozovna)
tel: +420 481 323 969
napište nám
IČO: 48168041
DIČ: CZ 48168041

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 1 495 Kč (60 EUR)

Úvod » BVT senzory, biosenzory

BVT senzory, biosenzory

V této sekci Vám představujeme sortiment firmy BVT Technologies. V případě Vašeho zájmu, prosím využijte těchto kontaktních údajů:

E-mail: info@bvt.cz — objednávky a informace o zboží

consultancy@bvt.cz — projekty výzkumu a vývoje

www.bvt.cz

BVT Technologies nabízí široký sortiment tlustovrstvých elektrochemických senzorů určených pro amperometrické a vodivostní měření a také biosenzory s navázanými enzymy. Senzory jsou tištěny na korundové keramice s různými kombinacemi materiálů pracovních elektrod. Odezvu senzoru je možné měřit potenciostatem. Naše firma nabízí vše od kompletního návrhu senzoru dle požadavku zákazníka (včetně případné integrace elektroniky) až po jeho samotnou výrobu. Rovněž nabízíme možnost dlouhodobých projektů výzkumu a vývoje, popř. kooperace.AC1

je nejčastěji používaný tříelektrodový senzor. Pracovní (1 mm popř. 2 mm) elektroda je z Au/Pt, Au, Pt, Ag či C. Referenční elektroda je z Ag či AgCl. AC1 senzor je široce používán v různých elektrochemických analýzách a jako nosný substrát pro přípravu glukozooxidázových (AC1.GOD) nebo acetylcholinesterázových senzorů (AC1.AChE). Aktivní povrch pracovní elektrody je možné na přání zákazníka upravit na drsnost menší než 1um. Tyto senzory jsou optimální pro přípravu nanostruktur, imunosenzorů, navázání biochemicky účinných látek a pro stopovou analýzu (např. stripping voltametrie). Na senzor je možné integrovat elektronickou celu. Senzor pak umožňuje měřit elektrochemické a bio elektrochemické reakce v malých uzavřených objemech (např. pokud je žádoucí, aby se zabránilo odpařování látky).

AC4

je senzor s relativně velkou plochou pracovní elektrody. Slouží zejména jako levná náhražka pomocných elektrod. Elektrodu lze použít také jako velkoplošnou Pt elektrodu při mnoha elektrochemických experimentech nebo při experimentech s korozí.

AC9C

je elektrochemický senzor s 8 nezávislými pracovními elektrodami a jednou společnou integrovanou referenční elektrodou. Senzor byl navržen jako podklad pro biosenzor pro detekci multianalytů.

Konduktometrické senzory CC*

jsou senzory určené pro vodivostní měření. Umožňují měření základních elektrochemických a bioelektrochemických metod založených na analýze vodivosti.

Příslušenství k elektrochemickým senzorům

BVT vyrábí široké spektrum příslušenství k měření elektrochemickými senzory.

Průtokové cely umožňují použití AC1, AC2, CC1 a CC2 senzorů v průtokovém uspořádání. Cela zajišťuje-jet proudění nebo thin layer proudění okolo pracovní elektrody. Cely mají standardní HPLC kompatibilní připojení průtoku.

Skleněné cely - Firma nabízí několik typů skleněných cel od klasických po plášťované umožňující temperaci, jejichž otvory jsou kompatibilní s ostatním příslušenstvím, jakým jsou míchadla, konektory atd.

Konektory umožňují připojení elektrochemických senzorů. Zakončení konektorů je volitelné dle potřeb zákazníka.

Minitermostat MT-1 je určen pro temperování elektrochemické cely (TC4, TC6). Teplota je stabilizovaná pomocí Peltierova článku, který udržuje optimální teplotu měřeného vzorku v rozmezí –10 - +60°C. Přístroj je vhodný pro práci s iontovými kapalinami.

Lineární a peristaltické pumpy - řada mikroprůtokových pump je navržena a vyvinuta tak, aby byl zajištěn průtok (0,01 - 200 ul za minutu). Pumpy jsou extrémně malých rozměrů. Pumpy jsou řízeny a napájeny pomocí USB a jsou programovatelné.

Klasické elektrody RCE, WCE, ACE, kyslíková elektroda - elektrody pasují do zábrusů skleněných nádobek typu TC.

AlgaTox (užitný vzor č. 27636, patent č. 305687) je zařízení, využívající k indikaci znečištění životního prostředí měření poklesu produkce kyslíku sladkovodními řasami. Zařízení umožňuje provádění certifikované metodiky – stanovení toxicity sladkovodními řasami (IBSN) Test stanovuje skutečnou aktivitu toxických látek, které mohou působit na řasy.

Elektrochemický kit pro elektrochemická měření byl vyvinutý ve spolupráci s holandskou firmou PalmSense. Obsahuje nové míchadlo ST ovládané potenciostatem Palm Sense, skleněnou celu TC4, konektor a klasické elektrody.