Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Platinové a zlaté elektrody

Platinové a zlaté elektrody

jsou platinová nebo zlatá čidla pro měření elektrochemických parametrů roztoků, např. vzorků vod, pro analýzu biochemických, klinickobiochemických a produkčních biochemických vzorků, stanovení redox potenciálu ve vodách plaveckých bazénů a pro mnoho dalších aplikací.

Elektrody lze použít ke všem běžně užívaným typům pH metrů, mV metrů, konduktometrů, redox metrů a milivoltmetrů.

Čidlo platinových elektrod je 99,99 % - ní ryzí platina. Čidlo zlatých elektrod je 99,99 % - ní ryzí zlato. Elektrody 2 x Pt a 2 x Au jsou dvojité platinové a zlaté elektrody s čidly Pt a Au drát průměru 0,5 mm, délky 5 mm, určené pro bipotencimetrická měření a konduktometrické titrace.

Standardní konstrukce má skleněné pouzdro průměr 12 mm,délka pouzdra od čepičky 115 mm, délka čepičky 40 mm, průměr 16 mm. Provozní elektrody mohou být osazeny, dle potřeby a poptávky, zábrusem NZ 14, posuvným konusem NZ 14, čepicí s nákružkem, se závitem, přírubou s nákružkem nebo závitem, čepicí s konektorem SN6 či jinak. Standardní elektrické připojení je 0,8 až 1 mt. jednožilový kabel s banánkem, pro 2 x Pt, 2 x Au koaxiální kabel s konektorem BNC . Po dohodě je možné zakončení kabelu jiným typem konektoru. Poslední číslice v typovém označení např. ”Pt 12”, odpovídá zakončení kabelu.

Teplotní obor použitelnosti je 0 až 100 °C.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.