Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Iontově selektivní elektrody

Iontově selektivní elektrody

jsou moderní analytická čidla pro potenciometrická stanovení velmi široké škály iontových analytů za použití různých metod vyhodnocování, používaná v analytických laboratořích v zemědělství potravinářském průmyslu, biochemii, farmacii, medicíně, pro ekologická měření povrchových, spodních, pitných a odpadních vod a jiných vzorků, v tribodiagnostice, při analýze trhavin a pyrotechnických složí, pro aplikace ve výzkumných laboratořích a další použití.

Elektrody lze použít pro měření se všemi běžnými pH metry, ionometry, titrátory a dalšími přístroji se vstupním odporem 109Ω a vyšším. Standardně jsou elektrody zakončeny 0,8 – 1 mt. koaxiálním kabelem a konektorem BNC, který je používán na většině měřicích přístrojů. Po dohodě jsou elektrody osazovány jiným zakončením, např. konektorem SMS, SN6 (S7), DIN, Cinch, banánkem, SN6 v hlavě elektrody a propojovacím kabelem požadované délky s příslušným zakončením nebo bez konektoru, pro připojení do svorkovnice.

Průměr 12 mm, čepice průměr 16 mm, celková délka 145 mm. Standardní zakončení je 0,8 – 1 mt. koaxiálním kabelem s konektorem BNC, jiné zakončení kabelu, jak je uvedeno v obecném popisu nabídky, koncová číslice ”+”, viz uvedení v popisu pH elektrod, bude realizováno po dohodě nebo dle popisu v objednávce.

Kombinované elektrody, komb., mají referentní systém v jednom těle s indikačním a není k nim zapotřebí externí referentní elektroda. Referentní elektroda je v tomto případě argentchloridová, Ag/AgCl, KCl, c = 0,1 mol/l. Lze je použít tam, kde nevadí výtok KCl. Teplotní rozsah 0 – 40°C, sodíková až 0 – 80 °C.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz