Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Konduktometrické elektrody

Konduktometrické elektrody

tyto elektrody se také někdy nazývají vodivostní elektrody.

V naší nabídce najdete elektrody ve skleněném nebo plastovém pouzdru, s teplotním čidlem nebo bez něj, se zvonečkem nebo bez zvonečku (zvoneček je ochrana čidla u skleněných elektrod).

Kabel je koaxiální v případě elektrod bez teplotního čidla (3 mm v průměru, v případě, že je kabel delší než 5 metrů, je lepší zvolit 5 mm v průměru), a tří- nebo čtyřžilový, dvakrát stíněný, průměr 5 mm pro elektrody s teplotním čidlem. Obvyklá délka je 0,9 m - 1 m, avšak při objednávání si můžete délku zvolit podle Vašich potřeb.

Stejně tak konektor. Běžně osazujeme elektrody konektorem BNC, nabízíme ale také řadu jiných, např. DIN, CINCH, atd. Toto lze též zvolit v průběhu objednávky.

Čidlo těchto elektrod je platina ryzí, dva disky, čistá platina nebo platina potažená platinovou černí, na vnější ploše potažené sklovinou.

Teplotní čidlo si lze vybrat z těchto možností: Pt 100 ΩPt 1 kΩ, Ni 1 kΩ, Ni 2 kΩ, termistor NR (NTC) 3 kΩ, termistor NR (NTC) 30 kΩ.

Další technické údaje: Vodivostní konstanta 1, Teplotní rozsah 0 – 100 °C.

Jako kalibrační standardy lze použít kalibrační roztoky elektrolytické konduktivity, které naleznete v naší nabídce v sekci Roztoky.

Elektrody lze používat na běžných řicích zařízení  (konduktometry, analyzátory, atd.)

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.