Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Polarografické elektrody
 3. Refer., pomocná a kombin.

Refer., pomocná a kombin.

Referentní elektrody jsou běžně užívané referentní systémy, konstruované obdobně jako pracovní, v teflonovém pouzdru, případně plexi, dle domluvy. Aktivní délka 50 mm a 80 mm pro různé standy.

Argentchloridová, kalomelová, merkurosulfátová.

Pomocné elektrody mají obecné použití pro tříelektrodová zapojení pro všechny běžně používané polarografické analyzátory. Stejně jako předchozí jsou konstruovány v kompaktním teflonovém pouzdru. Mají čidlo z ryzí platiny, drát délky 2 až 3 mm, průměru 0,5 mm. Aktivní délka 50 mm a 80 mm pro různé standy.

Kombinované elektrody jsou konstruovány jako kombinace referentní argentchloridové elektrody a pomocné platinové elektrody. Jsou vhodné pro použití jednak pro svou stabilnost geometrického uspořádání čidel a tím reprodukovatelnost měření, jednak proto, že pro umístění dvou elektrod tříelektrodového systému je použit pouze jeden otvor v hlavě měřicího standu a další otvor lze využít pro umístění jiného čidla, pro měření jiných parametrů během analýzy nebo před analýzou vzorku, např. kombinované skleněné elektrody pro měření pH, vodivostní elektrody, teplotního čidla a jiných. Standardní elektrické připojení je 0,6 mt. dvoužilový kabel s banánky nebo mikrobanánky, s barevným označením modrý – referentní a zelený – pomocná elektroda. Teplotní rozsah je 0 až 40 °C. Aktivní délky elektrod jsou 50 nebo 80 mm, pro umístění do standů různých výrobců.

Zobrazuji 1-2 z 2
  Argentchloridová polaro elektroda
  2 329 Kč
  1 925 Kč bez DPH
  2 329 Kč
  1 925 Kč bez DPH
   Pomocná platinová polaro elektroda
   3 577 Kč
   2 956 Kč bez DPH
   3 577 Kč
   2 956 Kč bez DPH
   Produktů na stránku 204060
   Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz