Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Redox elektrody
  3. Pt redox elektroda, čidlo Pt plech 5 x 5 mm, Pt 622+L

Pt redox elektroda, čidlo Pt plech 5 x 5 mm, Pt 622+L

plastové pouzdro

Elektrody jsou pro obecné použití se všemi typy běžně užívaných pH metrů, mV metrů a jiných elektrochemických analytických přístrojů. Tato konstrukce... celý popis
Délka kabelu
Konektory
Adaptéry
2 588 Kč
2 139 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:Pt 622+L
Kompletní specifikace

Elektrody jsou pro obecné použití se všemi typy běžně užívaných pH metrů, mV metrů a jiných elektrochemických analytických přístrojů.

Tato konstrukce má plastové pouzdro průměr 12 mm,délka pouzdra od čepičky 115 mm, délka čepičky 40 mm, průměr 16 mm.

Čidlo platinových elektrod je 99,99 % - ní ryzí platina. Pt plech 5 x 5 mm.

Prosíme, označte v objednávce, zda požadujete laboratorní nebo provozní variantu. Kombinované laboratorní ("L" v označení) elektrody mají standardně referentní argentchloridovou elektrodu s referentním roztokem KCl, c = 3,0 mol/l, AgCl, c = sat., s plnicím otvorem, umožňujícím doplňování nebo výměnu referentního elektrolytu.

Kombinované provozní ("P" v označení) elektrody jsou konstruovány bez plnicího otvoru, jako bezúdržbové, s gelových referentním elektrolytem, jež značně snižuje výtok referentní soli ze systému a tím zpomaluje jeho ředění.

Standardně jsou elektrody zakončeny 0,8 až 1 mt. koaxiálním kabelem a konektorem BNC, který je na většině měřicích přístrojů. Po dohodě je možné zakončení kabelu jiným typem konektoru. Poslední číslice v typovém označení např. ”Pt 622”, odpovídá zakončení kabelu. Pro provozní použití nabízíme čepici s nákružkem, čepici nebo přírubu s příslušným závitem, konusem aj., pro upevnění v armatuře snímače.

Teplotní rozsah pro elektrodu v plastovém pouzdru je -5 až 60 °C.

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz