Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Sodíková ISE kombinovaná

ion Na

Kombinované ISE elektrody mají referentní systém v jednom těle s indikační elektrodou a není k nim zapotřebí externí referentní elektroda. Referentní ... celý popis
Délka kabelu
Konektory
Adaptéry
4 994 Kč
4 127 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:25-11+
Kompletní specifikace

Kombinované ISE elektrody mají referentní systém v jednom těle s indikační elektrodou a není k nim zapotřebí externí referentní elektroda. Referentní elektroda je v tomto případě argentchloridová, Ag/AgCl, KCl, c = 3,0 mol/l. Lze je použít tam, kde nevadí výtok KCl.

Všechny kombinované elektrody jsou vyráběny též v provedení jako provozní -bezúdržbové, s gelovým referentním elektrolytem a dostatečnou zásobou referentní soli, bez doplňovacího otvoru, pod uvedením ”P” za typovým číslem. Prosíme, pokud zvolíte provozní bezúdržbovou variantu, vyznačte toto v poznámce v objednávce.

Standardně jsou elektrody zakončeny 0,8 až 1 mt. koaxiálním kabelem a konektorem BNC, který je na většině měřicích přístrojů. Po dohodě je možné zakončení kabelu jiným typem konektoru, viz. nabídka. Pátá číslice v typovém označení např. ”25 - 112”, odpovídá zakončení kabelu (v tomto případě BNC).

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz